CASPER YETKİLİ SERVİS

casper-yetkili-servisi

Ender BilgisayarCasper Yetkili Servisi olarak Kayseri ve çevre illere hizmet vermektedir. Doğrudan veya kargo ile teslim ettiğiniz arızalı ürününüz için servis kayıt formu isteğiniz doğrultusunda e-posta, sms ve elden size teslim edilir.

Servise ulaşan arızalı ürünler için ilk önce ürün kaydı yapılır, daha sonrasında hızlı tarama yapılarak arıza ile servis belirlenir. Servis işlemi ve belirlenen ücret hakkında sizlere bilgi verilip, onarım yapılması için onayınız istenir. Onaylanan ürünlerin onarım işlemi başlar, yapılmasını istemediğiniz ve onaylamadığınız ürünler sahibine iade edilir.

Ender Casper Yetkili Servisi, casper marka cihazların onarımı tamamlanmış ise, servis ücretinin ödemesi yapılmadan ürünler teslim edilmemektedir. Arıza tespit süresi yoğunluğa göre ortalama 2-5 gün içince belirlenmektedir. Onarım süresi ise arızaya göre 3-30 gün arasında değişmektedir. Şehir veya yurt dışından temin edilmesi gereken yedek parça olması durumlarında ürün sahibi aranarak bilgilendirme yapılır.

Onarımı tamamlanmış cihazlar 45 gün içinde teslim alınmazsa; sonraki her geçen gün için ardiye bedeli talep edilir. Cihazın teslim alınmama süresi 90 günü geçtiği zaman Casper servisi her hangi bir mesuliyet kabul etmemektedir.

Arızalı ürünlerinizi servisimizde yapılan işlemler sırasında bilgilerinizin yedeklemeleri alınmaktadır.  Önlem olarak servisimize getirmeden önce önemli bilgilerinizi yedeklemenizi öneriyoruz.  Bu konuda sorumluluk size aittir.

Servisimiz lisanssız yazılım yüklemesi yapmamaktadır. Ender Casper Yetkili Servisi'ne bırakılan ürünlerde yüklü bulunan lisanssız yazılım yüklemeleri varsa bu sorumluluk ürün sahibine aittir.

Arızalı ürünlerin kargo tarafından gönderilmek istendiğinde dikkat etmeniz gerekenler; ürün zarar görmeyecek şekilde paketlenmelidir. Tamiri yapılmış ürünlerin müşteriye teslimi sırasında kargo ile gönderilmiş ürünleri alırken müşteri tarafından son kontrollerinin yapılmasını önemle rica ederiz. Kargo tarafından teslim alma aşamasında hasar raporu bulunmaz ise servisimiz sorumluluk kabul etmemektedir.

Aşağıdaki Ürünlerin Tamir ve Bakım servisini Kayseri ve bölge iller için vermekteyiz;

  • Casper Excalibur Notebook G700, G805, G500, E800 
  • Casper Nirvana Notebook F300, F600, C300, C500, C600, C700
  • Casper 2si1 Nirvana Tablet Notebook N310 - N240, N360, N380c
  • Casper Nirvana Masaüstü D200, D300, Nirvana One NAB, A200, A250, A300
  • Casper Tablet VIA TGW, VIA S7, VIA S18, VIA S17, VIA S8, VIA L8

 

Bölge illeri (Yozgat, Niğde, Kahramanmaraş, Nevşehir, Sivas).

ENDER BİLGİSAYAR© Tüm hakları saklıdır..