WEB TASARIM

web tasarım

Bizi diğerlerinden ayıran ne ?

Web site arayüz tasarımlarını ofisimizde alanında uzman grafiker ekibimiz tarafından, renk kombinasyonu, sektör uyumluluğu ve sitede kullanılacak içeriklerin durumuna göre özel olarak tasarlanmaktadır. Web siteniz de talep ettiğiniz özellikleri ve görünümü son teknoloji ve imkanları kullanarak, hazır şablon kullanmadan yapıyoruz. Tasarım ve özellikler hakkında sürekli sizinle istişare halinde olmaya özen gösteriyoruz. Kurumsal mail alt yapımız ile tüm sınırları kaldırdık, özlediğiniz özgürlüğü sağlamak için tüm imkanları seferber ettik. Sınırsız mail hesabı, kotasız mail kutusu, SSL sertifikalı mail sunucumuz ile özgürlüğün tadını çıkarın. En büyük sorunlardan biri olan mail kurulumlarını tarihe gömdük.. Tek tıkla kurulum ile android, ios ve web arayüz mail sistemlerini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

 

Web Tasarım (Şablon)

Web sitenin tasarımı özgün olarak ofisimizde tecrübeli grafikerlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Tasarım olabildiğince şık ve yeni teknolojiye uygun olabilmesi için sürekli heyecanla gelişmeleri takip eden bir ekibimiz var. Tasarımın tam istediğiniz gibi olmasını sağlayacak sizden örnek (beğendiğiniz) siteler alıyoruz. Bu doğrultuda kurumsal kimliğiniz ve logonuz baz alınarak işletmenizin sektörüne göre altarnatifleri mevcut şekilde tasarım hazırlıyoruz. Tasarımda dikkat ettiğimiz en önemli hususlardan birisi renk uyumudur. Logo renklerini baz alırken ayrıyetten bu renkleri tamamlayacak karşılıklarını da belirliyoruz. Tasarım hatları ne kadar düzgün olursa olsun renk uyumu siteyi göze hoş gösteren en önemli etkendir. Web sitenizin tasarımı size özgü ve özeldir hazır şablon kesinlikle kullanmıyoruz.

 

Cihaz Uyumluluğu (Responsive)

Responsive tasarım web sitelerin tüm cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlayan ve uyumlu hale getiren bir tasarım şeklidir. Web sitenizin Smart TV'den tutun en küçük mobil telefon ekranına kadar tüm boyut ve ebatlardaki cihazlarda sitenizi kusursuz olarak görüntülenmesi sağlan teknolojiyi ilk standart hale geldiği günden bu yana kullanmaktayız. Son yıllarda internet erişiminde cihazların çeşitliliği artmış ve web sitelerin bu değişime ayak uydurmanın şart olmuştur. Web sitenizin başarısında responsive tasarımın çok büyük önemi ve katkısı vardır. Zira google ve diğer arama motorları responsive olmayan siteleri artık göz ardı etmektedir.

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. SEO, Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Seo olmadan bir web sitesi düşünülemez, Ender Yazılım olarak müşterilerimizin her koşulda yanında olmayı ve başarılarına ortak olmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız tüm web sitelerinde sunduğumuz çok gelişmiş yönetim panelinde seo için gerekli tüm özellikleri önceden yapılandırmış bulunmaktayız. Müşterilerimizin sitelerini yönetim paneli aracılığı ile rahatlıkla seo uyumlu olarak düzenleyebilmeleri için dizayn ettik.

 

Yönetim Paneli

Etkili bir web sitenin en önemli bileşenlerinden biri olan web site yönetim paneli hizmetini tüm müşterilerimize sağlamaktayız. Sitenizin yönetim paneli Php ile kodlanmış özel bir yazılımdır. Yıllardır geliştirmekte olduğumuz, özellikle kullanım kolaylığına özen gösterdiğimiz çok gelişmiş bir yönetim paneli ile sitenize esneklik katıyoruz. Yönetim paneli kullanımı ayrı beceri ve eğitim gerektirmeden istenildiğinde zorlanmadan sitelerinizi yönetebilmeniz için kullanmı kolay bir şekilde dizay ettik. Binlerce içerik ekleyebilir sürükle bırak yönetemiyle sıralama değiştirebilir ve daha önemlisi tüm cihazlardan ve platformlardan kullanabileceğiniz bir yönetim paneli sunuyoruz.

 

Dil Çevirisi

Web siteleri, firmaların tanıtımını yapan, tüketici üzerinde ilk izlenimi oluşturan vitrinlerdir. Bu vitrini olabildiğince fazla sayıda tüketiciye göstermek daha fazla bilinirlik kazandırır ve kazancı artırır. Bu nedenle web sitesi çevirisi firmalar için büyük önem taşıyor; bizde bu konuda profesyonel hizmetlerimiz ile süreci kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya yönelik çalışıyoruz. Gelişmiş yönetim paneli üzerinden istediğiniz an istediğiniz kadar dil eklemenize olanak tanıyoruz.

 

Alt Yapı

İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. Yavuzmedya devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam ediyor. Kayseri'de en iyi altyapı hizmetlerini biz veriyoruz desek çok ta abarmış olmayız. Litespeed ile güçlendirilmiş Sitelerinizi SSD Linux Hosting sunucularımız üzerinden kesintisiz %99.8 uptime garantisi ile hizmet veriyoruz. Paylaşımsız olarak kullandığımız özel sunucularımızda web siteleriniz çok hızlı bir şekilde çalışacak.

 

E-Posta

Kurumsal E-posta servisimiz kurumsal firmalar için optimize edilmiş, e-posta trafiğinin sürekliliği büyük önem arz eden müşterilerimiz içindir. Bu servisimiz tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli bir alt yapıda çalışır. Kurumsal E-posta servisimizde ister desktop yazılımları (Outlook®, Thunderbird®, Entourage®, ve diğer POP/IMAP yazılımları) ister Web üzerinden, isterseniz de akıllı telefonunuz üzerinden e-postalarınızı takip edebilir, kesintisiz inbox garantili servisimizin tadını çıkartabilirsiniz.

ENDER BİLGİSAYAR© Tüm hakları saklıdır..